lek. med. Ewa Maik-Kędzierska

GASTROLOG I REUMATOLOG

Specjalizacja: gastroenterolog i reumatolog

Wykształcenie: absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu; specjalista drugiego stopnia z : chorób wewnętrznych, gastroenterologii i reumatologii. Ukończyła wiele kursów i szkoleń aktualizujących specjalistyczną wiedzę medyczną.

Doświadczenie: konsultant chorób wewnętrznych II Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Bielańskiego, współtwórca i kierownik Poradni Gastrologicznej z Pracownią Endoskopową w Szpitalu Bielańskim, zastępca ordynatora a następnie ordynator Oddziału Gastroenterogicznego Szpitala Sióstr Elżbietanek, konsultant gastroenterologii i reumatologii, endoskopista w Szpitalu Grochowskim oraz centrach medycznych.

Dodatkowe umiejętności: diagnostyka górnego odcinka przewodu pokarmowego (gastroskopie)

Certyfikaty: Polskiego i Europejskich Towarzystw Gastroenterologii i Endoskopowych ,m.in. EAG (European Association for Gastroenterology) i EBG (European Board of Gastroenterology).

Artykuły

Choroba refluksowa przełyku

 

Alkamed

W swojej codziennej pracy skupiamy się na ochronie nadrzędnej wartości, jaką jest zdrowie człowieka. Staramy się to czynić w sposób jak najbardziej profesjonalny zachowując jednocześnie wysokie standardy świadczonych przez nas usług.