O nas

Leczymy człowieka, a nie tylko chorobę

W swojej codziennej pracy  skupiamy się na ochronie nadrzędnej wartości, jaką jest zdrowie człowieka. Staramy się to czynić  w sposób jak najbardziej profesjonalny zachowując  jednocześnie wysokie standardy świadczonych przez nas usług. Wiemy, jak ważne jest pozytywne nastawienie pacjentów w procesie leczenia, oraz zaufanie do lekarza, czy fizjoterapeuty. Wychodząc temu naprzeciw zaprosiliśmy do współpracy specjalistów, których cechują  nie tylko wysokie kwalifikacje, lecz także empatia, poczucie odpowiedzialności oraz szacunek dla każdego chorego i jego problemu zdrowotnego.

Cały  zespół lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem stara się zapewnić Państwu  należytą opiekę.

Priorytetem naszym jest  również stworzenie przyjaznego, kameralnego otoczenia i atmosfery, w której każdy poczuje się  komfortowo i bezpiecznie. Dokładamy  wszelkich starań, aby dobra organizacja pracy zarówno zespołu medycznego, jak i administracyjnego zapewniała najlepszą i najszybszą obsługę każdego pacjenta. W codziennej pracy staramy się także podnosić poziom świadomości zdrowotnej naszych pacjentów oraz promować zdrowy styl życia.

Alkamed NZOZ  to połączenie prestiżu i profesjonalizmu. Nie brakuje w nim innowacyjnych i bezpiecznych metod leczenia.

Powrót do zdrowia, zadowolenie i satysfakcja pacjenta, to nasz nadrzędny cel.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.


alkamed_logo_300

CENTRUM MEDYCZNE
alkamed_logo_300

CENTRUM MEDYCZNE
INFORMACJA


GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 7:30 – 20:00
Sobota – Niedziela Zamknięte


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tel/Fax: 507 608 907
rejestracja@alkamed.pl
Tel/Fax: 507 608 ..pokaż numer
rejestracja@alkamed.pl


NASZ ADRES

ul. Broniewskiego 23
01-780 Warszawa

INFORMACJA


GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 7:30 – 20:00
Sobota – Niedziela Zamknięte


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tel/Fax: 22 669 50 80
rejestracja@alkamed.pl


NASZ ADRES

ul. Broniewskiego 23
01-780 Warszawa© Copyright by Alkamed 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.© Copyright by Alkamed 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.


+48 507 608 907