Usługi medyczne

Laboratorium

Materiał do badań laboratoryjnych pobierany jest codziennie od godz. 7:30 do 11:30, wymazy – cały dzień. Wyniki większości badań można odebrać następnego dnia po godz. 13:00. Na życzenie pacjenta wykonujemy badania na „cito”- wyniki tego samego dnia oraz przesyłamy je faxem. więcej o laboratorium »

 

Chirurgia

W nowocześnie urządzonym i sterylnym gabinecie wykonywane są następujące zabiegi chirurgiczne, a także zabiegi w ortopedii. więcej na temat chirurgii »

 

USG

Przychodnia ALKAMED posiada nowoczesny ultrasonograf. Różnorodne głowice umożliwiają oddzielną ocenę badanych narządów, stawów, mięśni oraz ścięgien. więcej o dostępnym USG  »

 

EKG

Przychodnia ALKAMED posiada również nowoczesny aparat EKG. Wykwalifikowany personel pielęgniarski codziennie wykonuje badania w godz. 8:00-20:00. więcej o EKG »

 

EXOGEN

Ultradźwiękowy system gojenia kości EXOGEN jest to urządzenie terapeutyczne, które w nieinwazyjny sposób  służy do przyspieszonego gojenia złamań świeżych, skracając w ten sposób okres leczenia i rekonwalescencji pacjenta, oraz do leczenia opóźnionego zrostu, bądź braku zrostu. więcej o EXOGEN »

opublikowano:
autor: Alkamed
temat: Usługi medyczne