Rehabilitacja w Warszawie

Rehabilitacja Warszawa – Żoliborz

Przychodnia Alkamed oferuje szerokie spektrum zabiegów rehabilitacyjnych, wykonywanych przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów na warszawskim Żoliborzu.
Rehabilitacja Warszawa – Żoliborz, zapraszamy.


FIZJOTERAPEUTA

Mateusz
Malec

estem absolwentem wydziału rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem, który jest nieodłącznym elementem mojego życia.


WIĘCEJ INFORMACJI

Grzegorz Kos

FIZJOTERAPEUTA

Grzegorz
Kos

W swojej pracy łączę techniki terapii manualnej wraz z funkcjonalnym podejściem do problemu pacjenta, wykorzystując wiedzę zdobytą na kursach. Przez swoje doświadczenie w sporcie i w treningach staram…


WIĘCEJ INFORMACJI


FIZJOTERAPEUTA

Maciej
Lenart


WIĘCEJ INFORMACJI

Fizykoterapia w Warszawie


LASER

Laseroterapia, to metoda leczenia polegająca na naświetlaniu tkanek promieniami lasera. Promieniowanie to posiada pewne szczególne cechy: jest jednobarwne, spójne, równoległe, o określonej mocy i gęstości.


ULTRADŹWIĘKI

Ultradźwięki to fale dźwiękowe o częstotliwości powyżej 20 000 Hz, niesłyszalne dla ludzkiego ucha. W ultrasonoterapii głowica emitująca ultradźwięki wprowadza przez skórę fale akustyczne w tkanki pacjenta.


FONOFOREZA

Fonoforeza jest zabiegiem polegającym na wprowadzeniu przez skórę substancji leczniczych przy użyciu energii ultradźwięków. Najczęściej stosuje się leki o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.ELEKTROFONOFOREZA

Celem elektrofonoforezy jest wprowadzenie przez skórę w głąb tkanek środków farmakologicznych najczęściej leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych.


POLE MAGNETYCZNE

Pole magnetyczne występuje naturalnie w środowisku. Jego przejawem jest magnetyzm Ziemi wskazywany przez kompas, czy przyciąganie niektórych pierwiastków (np. żelaza) przez substancje popularnie zwane magnesami.


KRIOTERAPIA CIEKŁYM AZOTEM

Krioterapia to zabieg polegający na miejscowym ochłodzeniu tkanek. Najczęściej jako czynnik schładzający wykorzystuje się pary ciekłego azotu o temperaturze ok. 190°C, które kieruje się przez dyszę bezpośrednio na odsłoniętą skórę pacjenta.


Terapia indywidualna

Prowadzimy terapię indywidualną dla:

  • pacjentów z przewlekłymi bólami kręgosłupa i kończyn
  • pacjentów po operacjach
  • pacjentów z wadami postawy
  • sportowców dręczonych kontuzjami

Terapia prowadzona jest w oparciu o specjalistyczne metody manualne, mobilizację tkanek miękkich, trening funkcjonalny. Terapeuta pracuje z jednym pacjentem, któremu dobiera program rehabilitacji indywidualnie, w zależności od rodzaju schorzenia, wieku, ogólnej sprawności i ewentualnych przeciwwskazań. W naszej przychodni terapia indywidualna nie jest ograniczona czasowo. Terapeuta poświęca tyle czasu, ile w danym dniu jest możliwe, aby uzyskać zamierzony, zaplanowany efekt.alkamed_logo_300

CENTRUM MEDYCZNE
alkamed_logo_300

CENTRUM MEDYCZNE
INFORMACJA


GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 7:30 – 20:00
Sobota – Niedziela Zamknięte


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tel/Fax: 22 669 50 80
rejestracja@alkamed.pl
Tel/Fax: 22 669 50 ..pokaż numer
rejestracja@alkamed.pl


NASZ ADRES

ul. Broniewskiego 23
01-780 Warszawa

INFORMACJA


GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 7:30 – 20:00
Sobota – Niedziela Zamknięte


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tel/Fax: 22 669 50 80
rejestracja@alkamed.pl


NASZ ADRES

ul. Broniewskiego 23
01-780 Warszawa© Copyright by Alkamed 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.© Copyright by Alkamed 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Call Now Button+48 22 669 50 80